Svarbi informacija

SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTERIJOS PAŽYMA

PASKOLŲ PROGRAMOS

Trūksta pinigų kuriai nors iš programų? Kreipkitės į mūsų partnerius Akademinę Kredito Uniją. 
Darbo kelionių kreditai skirti darbo programų bei kelionės išlaidų apmokėjimui. Jie yra teikiami studentams, o kai kuriais atvejais ir nestudijuojantiems asmenims.

- Kreditų terminas iki 24 mėn. 

- Suma iki 2300 Eur

šiuos kreditus AKU išdavinėja jau daugiau nei 16 metų. Kreditas paprastai grąžinamas grįžus iš užsienio arba anksčiau termino, kredito gavėjui dar esant užsienyje. Grąžinant kreditą iš užsienio daromas pervedimas per banką. Kartais pigiau padaryti grynųjų pinigų perlaidą savo artimiesiems, kurie būdami Lietuvoje gali grąžinti kreditą už jo gavėją.
Kredito gavėjas gali ir neturėti pajamų. Už kredito gavėją būtinai turi kas nors laiduoti. Priklausomai nuo kredito sumos ir laiduotojų, tai turi būti 1 - 2 arba rečiau 3 laiduotojai. Pageidautina, kad vienas iš laiduotojų būtų kredito gavėjo tėvas arba mama.

Asmuo norintis kredito, gauna atsakymą iš karto arba per 2-3 dienas nuo tos dienos kai AKU pateikia paraiškas ir kitus dokumentus. Reikalingos: paraiška kreditui gauti, kurią pildo norintis kredito, laidavimo už kreditą paraiška, kurioje pateikti duomenys apie laiduojantį asmenį, asmeniniai kredito gavėjo ir laiduotojų dokumentai. Kreditas suteikiamas pasirašius sutartį su kredito gavėju ir laidavimo sutartis su laiduotojais. Sutartis galima pasirašyti AKU Kauno, Vilniaus arba šiaulių biuruose.
Daugiau informacijos http://www.aku.lt

MOKESČIŲ SUSIGRĄŽINIMAS

Dirbote Anglijoje, JAV ar Airijoje?
Padedame susigrąžinti mokesčius, dirbusiems užsienyje.

Mokesčių informacija - Jungtinė Karalystė

Jeigu per paskutinius šešis metus dirbote Jungtinėje Karalystėje (UK) ir ten mokėjote pajamų mokesčius, Jūs galite kreiptis dėl jų sugrąžinimo.

Reikalingi dokumentai

Mokesčių iš Jungtinės Karalystės sugrąžinimui reikalingi šie dokumentai:
- P-45/P-60 formos arba paskutiniai užmokesčio čekiai iš visų darbdavių 
- Paso kopija

Pastaba: Jeigu neturite P-45/P-60 formos, kai kuriais atvejais kompanija gali naudoti paskutinį užmokesčio čekį, bet jeigu čekis bus atmestas Jungtinės Karalystės mokesčių inspekcijos, kompanija turės susisiekti su Jūsų darbdaviu ir paprašyti P-45 arba P-60 kopijos.

Kas yra P-45 ir P-60 formos?

P-45 ir P-60 yra dokumentas, išduodamas darbdavio, kuriame yra pilna informacija apie Jūsų uždarbį ir sumokėtus mokesčius. P-60 turi būti Jums išduota finansinių metų gale, iki balandžio 5 dienos. P-45 formą turite gauti iš kiekvieno darbdavio, išeinant iš darbo.

Kas yra CIS voucher?

CIS voucher – išduodamas kompanijos, kurioje darbuotojas dirba kaip nepriklausomas agentas pagal verslo liudijimą. Mokesčių grąžinimo procedūra su CIS voucher yra sudėtingesnė, todėl paslaugų tarifas yra didesnis.

Kas yra paskutinis užmokesčio čekis?

Tai dokumentas apie Jūsų pajamas ir sumokėtus mokesčius, kurį Jums išduoda darbdavys, kiekvieną kartą išmokėdamas atlyginimą. Čekio šaknelėje pateikiama  visa informacija apie Jūsų uždarbį ir sumokėtus mokesčius nuo darbo pradžios.

Mokesčių grąžinimo terminas

Dažniausiai mokesčiai grąžinami per 90-120 dienų, tačiau grąžinimas gali ir užsitęsti, jei užsienio valstybės mokesčių institucijos delsia išmokėti pinigus.

Pinigų išmokėjimo būdai

Sugrąžinti mokesčiai gali būti išmokami dviem būdais:
- Pavedimu į banko sąskaitą 
- Asmeniniu banko čekiu

Ar reikalingas National Insurance Number? Ir kas tai yra?

National Insurance Number ( NINO) pagreitina mokesčių grąžinimo procedūrą, tačiau nėra būtinas.
NINO yra suteikiamas visiems darbuotojams, kurie pradeda dirbti legaliai. Kai kuriais atvejais darbuotojams yra suteikiamas laikinas NINO, kurį jie sudaro patys. Tai yra raidės TN, rašomos numerio pradžioje, po to rašoma žmogaus gimimo data (pvz. d/m/y - 13/07/76) ir raidė M ( male, reiškianti vyras) arba F (female- moteris). Pvz.: TN190576M

Kelionių draudimas

Kelionių draudimas Jums reikalingas visuomet, kai išvykstate iš Lietuvos: darbo reikalais, ilsėtis kurorte, slidinėti ar keliauti. Galite laisvai pasirinkti Jus dominantį draudimo paketą:

  • nelaimingų atstitikimų draudimas, suteikiantis draudiminę apsaugą patirtų traumų, taip pat neįgalumo ar mirties atvejais;
  • civilinės atsakomybės draudimas, atlyginantis žalą, kurią Jūs padarėte kitiems asmenims, pavyzdžiui slidinėdadami atsitrenkėte į kitą slidininką ir jį sužalojote ar sulaužėte jo slides;
  • bagažo praradimo draudimas, kompensuojantis prarasto, sugadinto ar vėluojančio bagažo nepatogumus;
  • kelionės nutrūkimo draudimas, atliginantis žalą, patirtą dėl atšauktos ar atidėtos kelionės.

Dėl platesnės info krepkitės į mus.

 

Kontaktai

IĮ „Extra travel“
A.Mickevičiaus g. 8, Kaunas 
Mob. +370 688 15532
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Saulėgrąžų, gėlių, porų, morkų, bulvių kompanija

Laikotarpis nuo 2020.05mėn. iki 2020.12mėn.

morkos saulegrazos

DAUGIAU ...

Gėlių ūkis

Laikotarpis nuo 2020.05 mėn iki 2020.12mėn.

geles

DAUGIAU ...

Darbai vynuogynuose

Laikotarpis nuo 2020.05mėn. iki 2020.12mėn.

vynuoges

DAUGIAU ...

Cukinijų, brokolių, kalafiorų kompanija

Laikotarpis nuo 2020.05mėn. iki 2020.12mėn

brokoliai cukinijos

DAUGIAU ...